(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок
 
 

Корисні статті

Алгоритм підбору відтінку реставрації при роботі реставраційною системою ESTELITE

Реставраційна система Tokuyama Dental має свою власну, відмінну від звичної, схему підбору відтінків. При розробці цієї схеми був взятий до уваги той факт, що дуже часто помилки підбору відтінку пов'язані не стільки з неправильним визначенням кольору, скільки із зайвою або недостатньою прозорістю реставрації, тобто з помилкою у визначенні ступеня опаковості. Традиційні системи припускають поєднання в одній реставрації матеріалів 2-х і більше ступенів опаковості. Підсумкова опаковість реставрації визначається сукупністю всіх цих шарів, і помилка в товщині одного шару менш, ніж на міліметр у результаті демаскує всю реставрацію.

Вибір реставраційної техніки


Як відомо, техніку прямої реставрації, що існує в даний час, можна принципово розділити на дві групи: підкладочні і безпідкладочні. До першої групи відносяться лайнерна техніка, сендвіч-техніка і Cbc-техніка. Серед безпідкладочних технік можна виділити Cbflow-техніки,  техніки листкової реставрації і flow-техніки.

Лайнерною (від англ. line – лінія) називається техніка застосування тонкостінної ізолюючої підкладки (склоіономерної або компомерної).

Сендвіч-техніка – техніка сумісного застосування склоіономера і композиту. Склоіономер при цьому виступає, як базова підкладка. Виділяють відкритий і закритий типи сендвіч-техніки. При закритій сендвіч-техніці СІЦ повністю перекривається композитом, при відкритій – частково.


Ефективне ендодонтичне лікування

В даний час більшість авторів рекомендують закінчувати лікування під час одного візиту. Це рішення ідеальне за умови, що лікар має в своєму розпорядженні час, а запалення, що з'явилося, не привело до ексудату. Головним етапом лікування є обробка і промивання каналу

Ефективне ендодонтичне лікування

Запитання до лікаря: Наскільки довговічні реставрації з матеріалу Естелайт Сигма Квік на жувальній групі зубів?

Запитання до лікаря (Наталія):
Наскільки довговічні реставрації з матеріалу Естелайт Сигма Квік на жувальній групі зубів? Дякую.

Запитання до лікаря: Які переваги препарату CHLORAX?

Запитання до лікаря (Юрій):
Які переваги препарату CHLORAX (така ж сама хлорка)? Яка оптимальна концентрація гіпохлориту для обробки кореневих каналів, ви якою працюєте?
Запитання до лікаря: Які переваги препарату CHLORAX?