(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок

Основні характеристики

Комплектація
- Panoramic 2D CEPH
- Panoramic 2D без можливості встановлення цефалостата
- Panoramic 2D з можливістю встановлення цефалостата
Країна
- Країна виробник Італія
Характеристики
- Імпульсний генератор для зменшення радіаційної дози
- Призначення Ортопантомографія
- Deep-View – програмне забезпечення для управління знімками
- 7-ми дюймовий сенсорний екран
- DС генератор з фокальною плямою 0.5 мм
- Компактний дизайн — потребує менше простору для встановлення
- Легке позиціонування пацієнта
Виробник
- Виробник Trident Dental
 
Код товару: 158

X-VIEW 2D PAN - панорамний рентгенапарат Trident Dental

644 700.00 грн.
  Цефалостат
   Кріплення
    Комплектація

    X-VIEW - це найдосконаліший блок CBCT (Cone Beam Сomputed Tomography) - конусно-променевої комп’ютерної томографії для отримання та управління цифровими зображеннями 2D / 3D / CEPH, розроблений та виготовлений в Італії компанією Trident.

    Модельний ряд сімейства X-VIEW починається з 2D PANORAMIC, еволюційної машини з компактним дизайном, що легко підійде для вашого робочого простору.

    Panoramic 2D пропонує технологічні розробки високого рівня для отримання 15 х 30 см 2D панорамних зображень: ПЗЗ-датчик для створення високоякісних зображень, час експозиції 14.3 с для панорамних зображень дітей і 15 с для дорослих; високочастотного генератора постійного струму і фокальною плямою 0,5 мм.

     

    2D програми:

    • Панорамний знімок дорослого
    • Панорамний знімок дитини
    • Знімок прикусу
    • Панорамний знімок по секторах
    • Параназальні пазухи
    • Суглоби
    • Ортопантомограма
    • Панорамний знімок зі зменшеним випромінюванням

    CEPH


    На додаток до базових функцій X-VIEW початкового рівня, ця модель оснащена кріпленням для цефалометрії та ексклюзивним сенсором CR2430, плоскою фрсфорною пластиною з вбудованим сканером, який дозволяє отримувати 24*30см високороздільні цефалометричні знімки менш ніж за 2 секунди, використовуючи інноваційну технологію одного кадру.

    У той час як інші машини використовують систему сканування з тривалістю експозиції 15 секунд, X-VIEW 2D-PAN-CEPH, завдяки ексклюзивній системі Single Shot, дозволяє істотно скоротити час експозиції без негативного впливу на якість зображення (якщо взяти одиночний постріл менш ніж за 2 с). Система одного кадру запобігає ускладненням, що пов'язані із рухом пацієнта, при отримання зображень шляхом сканування.

    Програмне забезпечення Deep View 

    Характеристики ексклюзивного програмного забезпечення, розробленого Trident для сімейства X-VIEW, дозволяють створювати зображення високої чіткості за менший час. Якість зображень дозволяє легко ідентифікувати захворювання і зміни в будь-якому місці структури рота.

    Програмне забезпечення розділене на три модуля: займається управлінням інформацією про пацієнтів; для отримання діагностичних зображень; для перегляду і аналізу отриманих зображень.

    Програмне забезпечення Deep View ® інтуїтивно зрозуміло, пояснює і направляє користувача через різні операції.

    Програмне забезпечення дозволяє виконувати будь-які вимірювання і розрізати (розділ) зубів, навіть в тих випадках, коли морфологія зубної дуги особливо складна.

    Deep View ® можна легко підключити до інших систем, вже встановленим в стоматологічній клініці (відкрите програмне забезпечення). Основні характеристики: інтерфейс TWAIN, DICOM 3


    Доставка і оплата

    По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
    Нас рекомендують друзям:

    Відгуки і запитання

    Рекомендовані товари

    X-VIEW 3D - панорамний томограф

    X-VIEW 3D - панорамний томограф

    1 633 800.00 грн.
    Програмне забезпечення Deep View ® Характеристики ексклюзивного програмного забезпечення, розробленого Trident для сімейства X-VIEW, дозволяють створювати зображення високої чітко..
    Пінка для прикусу DenBite

    Пінка для прикусу DenBite

    3 402.00 грн.
    Пінка для прикусу DenBite використовується під час рентгенологічного дослідження на панорамних рентгенівських апаратах. Пінка створена для зручного прикусу пацієнта. Без запаху, бе..
    Вверх