(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок

Основні характеристики

Комплектація
- 3D PAN Multilayer
- 3D PAN Multilayer CEPH
Країна
- Країна виробник Італія
Характеристики
- Імпульсний генератор для зменшення радіаційної дози
- Призначення Ортопантомографія
- Deep-View – програмне забезпечення для управління знімками
- 7-ми дюймовий сенсорний екран
- DС генератор з фокальною плямою 0.5 мм
- Компактний дизайн — потребує менше простору для встановлення
- Легке позиціонування пацієнта
Виробник
- Виробник Trident Dental
 
Код товару: 159

X-VIEW 3D - панорамний томограф Trident Dental

1 723 270.00 грн.
  Цефалостат
   Кріплення
    Комплектація
     Ліцензії на програмне забезпечення
      Наявність ПК
       Програмне забезпечення

       Програмне забезпечення Deep View ®

       Характеристики ексклюзивного програмного забезпечення, розробленого Trident для сімейства X-VIEW, дозволяють створювати зображення високої чіткості за менший час. Якість зображень дозволяє легко ідентифікувати захворювання і зміни в будь-якому місці структури рота.

       Програмне забезпечення розділене на три модуля: займається управлінням інформацією про пацієнтів; для отримання діагностичних зображень; для перегляду і аналізу отриманих зображень.

       Програмне забезпечення Deep View ® інтуїтивно зрозуміло, пояснює і направляє користувача через різні операції.

       Програмне забезпечення дозволяє виконувати будь-які вимірювання і розрізати (розділ) зубів, навіть в тих випадках, коли морфологія зубної дуги особливо складна.

       Deep View ® можна легко підключити до інших систем, вже встановленим в стоматологічній клініці (відкрите програмне забезпечення). Основні характеристики: інтерфейс TWAIN, DICOM 3       Позиціонування пацієнта

       Завдяки ергономічній, чистої конструкції, X-VIEWгарантірует відмінне позиціонування пацієнта за допомогою кріпильного приладдя: кусає блок (для панорамних рентгенівських променів), підборіддя спокій (для 3D-рентгенівських променів), стабілізатори храму щоб зберегти стабільну голову пацієнта, головне дзеркало, лазерний промінь горизонтальної площині Франкфурта і середній вертикальний лазер, допомагають зберегти пацієнта у відповідному положенні, що зменшує необхідність в додаткових обстеженнях. Висота блоку може бути легко адаптована з використанням моторизованої колони.

       Генератор постійного струму

       X-VIEW уникає випромінювання непотрібного випромінювання з використанням високочастотного генератора «імпульсного режиму», який гарантує ідеальний баланс між необхідною якістю зображення і кількістю випромінюваного випромінювання.

       7-дюймовий кольоровий сенсорний екран

       Ідеальний розмір дисплея дозволяє користувачам легко читати анатомічні значки, які швидко і інтуїтивно направляють їх через меню.

       Металева основа

       Залежно від обсягу простору в стоматологічній клініці X-VIEW можна встановити безпосередньо на стіну або розмістити окремо на додатковій металевій опорі.

       X-VIEW 3D-PANORAMIC

       Trident представляє найсучаснішу CBCT- конусоподібну комп'ютерну томографію - технологію для отримання об'ємних зображень зубної дуги. Система CBCT відкриває двері для більш широкого кола професійних можливостей, пропонуючи підтримку для проведення операцій в області імплантології, загальної та щелепно-лицевої хірургії, пародонтології, TMJ і ендодонтії.

       Висока якість тривимірних зображень, отриманих з використанням X-VIEW 3D-PANORAMICO, можливо завдяки:


       Генератор постійного струму

       Високочастотний (переривчастий) генератор імпульсів, який дозволяє отримувати зображення, повертаючись на 230 градусів всього за 15 секунд. Цей генератор виробляє 20 викидів в секунду.

       Виділене програмне забезпечення

       Виділене програмне забезпечення, що пропонує систему, здатну відновлювати високоякісні об'ємні зображення менш ніж за 10 секунд.

       Ефективне рішення «два в одному»

       Щоб отримати панорамні зображення розміром 13 x 30 см, X-VIEW 3D-PANORAMICO використовує той же датчик, який використовується для отримання 3D-зображень.

       8.5 x 8.5 об'ємні зображення всього за 10 секунд

       Датчик CMOS з плоскою панеллю з активною площею 13 x 13 см, роздільною здатністю 100 мікрон і можливістю захоплення 300 зображень в секунду, гарантуючи отримання банку зображень, який може використовуватися для об'ємної конструювання зображення з FOV з діаметром 8,5 см х висота 8,5 см .

       Багатошарові зображення

       Висока швидкість отримання цього датчика дозволяє створити банк зображень, з якого програмне забезпечення вибирає найгостріші знімки і використовує їх для створення трьох панорамних зображень з інтервалом в два міліметри в фокусі між ними. Це дозволяє користувачеві отримувати зображення високої чіткості для підвищення точності діагностики, що дозволяє уникнути подальших обстежень в разі проблем з позиціонуванням пацієнта.

       X-VIEW 3D-PAN CEPH

       В ексклюзивній системі «три-в-одному» використовуються передові інноваційні технології, доступні на ринку.

       Відкрийте для себе X-VIEW 3D-PANORAMICO-CEPH для отримання панорамних, цефалометріческіх і тривимірних зображень, все в одному, і развернітесвой погляд на світ.

       На додаток до функцій 3D PAN ця модель оснащена важелем для цефалометрія і сенсором CR 2430, плоскою панеллю з люмінофором з вбудованим вбудованим пристроєм зчитування зображень, що дозволяє отримувати цефалометріческіе зображення високої чіткості 24 x 30 см менше ніж за 2 секунди, використовуючи ексклюзивну технологію з одним знімком.


       У той час як інші машини використовують систему сканування з часом експозиції 15 секунд, X-View PANORAMICO 3D-ЦЕФ завдяки ексклюзивній системі Single Shot дозволяє значно скоротити час експозиції, нейтрально впливаючи на якість зображення (беручи один постріл менш ніж за 2 секунди). Система одиночного пострілу запобігає виникненню ускладнень, пов'язаних з рухом, для отримання зображень шляхом сканування.

       Датчик CEPH

       X-View PANORAMICO 3D-CEPH оснащений другим датчиком виключно для цефалометрія, що дозволяє уникнути можливих аварій, викликаних падінням сенсора при переході від одного типу обстеження до іншого.

       Система автоматично адаптується до обраної функції.       Доставка і оплата

       По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
       Нас рекомендують друзям:

       Відгуки і запитання

       Рекомендовані товари

       X-VIEW 2D PAN - панорамний рентгенапарат

       X-VIEW 2D PAN - панорамний рентгенапарат

       680 005.00 грн.
       X-VIEW - це найдосконаліший блок CBCT (Cone Beam Сomputed Tomography ) - конусно-променевої комп’ютерної томографії для отримання та управління цифровими зображенням..
       Пінка для прикусу DenBite

       Пінка для прикусу DenBite

       3 588.30 грн.
       Пінка для прикусу DenBite використовується під час рентгенологічного дослідження на панорамних рентгенівських апаратах. Пінка створена для зручного прикусу пацієнта. Без запаху, бе..
       Вверх