(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок

Основні характеристики

Комплектація
- DROP – прямо-зворотній осмотичний очищувач
- Комплект автоматичного наповнення водою
Країна
- Країна виробник Італія
Характеристики
- Призначення Стерилізаційне обладнання
- Графічний РК-дисплей
- Додатковий USB порт для записування циклу
- Ексклюзивна система автоматичного відкривання дверей
- Множинні варіанти мови
- Об'єм стерилізаційної камери
- Швидкий цикл стерилізації - всього за 28 хв
Додаткові опції
- Набір фільтрів для осмотичної системи
Виробник
- Виробник Trident Dental
 
Код товару: 157

SOLE Автоклав класу B Trident Dental

126 000.00 грн.
  SOLE Автоклав класу B

  АВТОКЛАВ SOLE CLASS B 17 ТА 22 ЛІТРИ

  SOLE відповідає стандартам біологічної безпеки вашої клініки, що гарантує досконалу стерилізацію ваших інструментів та інших матеріалів, які використовуються для виконання вашої професії.

   

  Практичність: чудове поєднання дизайну та функцій


  SOLE - це автоклав класу B з простим, елегантним дизайном, легким у використанні та високоефективним, із сучасною автоматичною системою відкривання та адаптованим програмним забезпеченням ®, розробленим спеціально для Trident.

   

  Залежно від характеристик стерилізованого матеріалу, SOLE пропонує 12 різних циклів стерилізації, з яких можна вибрати цикли, включаючи цикли класу В та два програмовані, налаштовувані цикли, що відповідають мінімально допустимим нормативним стандартам, що стосуються типу вакууму, часу стерилізаці і часу висихання.

  ·         SOLE має 3 цикли тестування та перевірки: вакуумний тест, спіральний тест та тест B & D.

  ·         Швидкий цикл стерилізує належним чином упаковані порожнисті і пористі матеріали всього за 28 хвилин.


  • Камера SOLE виготовлена з нержавіючої сталі. Це єдиний блок, без зварних швів, здатних викликати іржавіння, витоку або тріщини, де можуть збирати мікроорганізми. Камера SOLE має ємність 17 або 22 літрів.
  • Тримач лотка може бути повернутий і містити до 5 піддонів або ящиків для інструментів.

  ·         Резервуар для води розміщений таким чином, щоб полегшити обстеження та очищення, допомагаючи таким чином утримувати воду, яка використовується для стерилізації у відмінних умовах.

  ·         Фільтр води показує, наскільки далеко потрібно заповнити резервуари для запобігання несправності апарата через брак води.

  ·         SOLE калібрує датчики тиску та температури в режимі реального часу, що гарантує ефективне вимірювання температури та тиску всередині камери. Постійне калібрування зондів дозволяє запобігти непотрібному перегріванню, що може пошкодити стерилізований матеріал або недостатнє нагрівання, що призведе до того, що стерилізовані матеріали не будуть стерилізовані належним чином.

  ·         SOLE обладнана самодіагностичною системою для основних компонентів, що гарантує правильне функціонування машини.

  ·         Вакуумний насос відіграє важливу роль у створенні сухої насиченої пари. SOLE оснащений ексклюзивним вакуумним насосом, призначеним для Trident, здатним виконувати три фракціоновані вакуумні процеси при тиску -0.80 бар, що витягує 98% повітря, яке міститься всередині камери, що гарантує ідеальну атмосферу для створення сухої насиченої пари.

  ·         Миттєвий парогенератор дозволяє здійснювати швидкі цикли, тим самим оптимізуючи споживання води по відношенню до завантаженого матеріалу.

  ·      

  • РК-екран, який відображає різні повідомлення, при включенні приладу, включаючи інструкцію з експлуатації.
  • Відображення повідомлень доступні на різних мовах.
  • Кнопки на панелі визначають основні функції апарата та направляють користувача за допомогою різних варіантів меню.
  • Фронтальне завантаження води і система вивантаження.
  • USB-з'єднання, яке дозволяє користувачеві отримувати та зберігати інформацію про цикли стерилізації в файлі .txt для цілей відстеження.
  • перемикач "Вкл" на передній частині автоклава.

   

  SOLE - це розумна машина, яка розповідає вам:

  ·    Коли коригувати типові значення тиску всередині пристрою, щоб забезпечити максимальну ефективність в районах на дуже великих висотах.

  ·   Коли потрібно замінити деталі, які можуть призвести до незворотного пошкодження автоклава, що сприяє продовженню терміну служби машини. Коли ці частини зношені, на екрані з'явиться повідомлення.

  ·  Якість води, що використовується в процесі стерилізації, за допомогою лічильників провідності, встановлених у завантажувальному баці.

  ·      Коли очищати резервуари для води.

  Це також дозволяє:

  • ·    Завдяки спеціальному інтерфейсу, для моніторингу циклу стерилізації через ПК, створюйте графіки та спостерігайте за роботою машини в режимі реального часу.
  • ·    Налаштування обробки машини, обмежуючи доступ тільки уповноважені оператор. ЄДИНА створює пароль входу для кожного користувача, обмежуючи тим самим керованість машини з боку неавторизованого персоналу. Інформація про користувача зареєстрована на етикетках та в звіті для кожного циклу.
  • ·   Заблокуйте двері після початку циклу, використовуючи ексклюзивну систему безпеки, яка запобігає несподіваному відкриванню дверей після початку циклу.
  • ·      Відкрити машину вручну в разі тривалого електричного збою.
  • ·      Автоматичне оновлення прошивки за допомогою флеш-накопичувача USB.
  • ·   Легко переносити дані циклу стерилізації з автоклава на комп'ютер для зберігання та забезпечення відстежування ефективно виконуваних циклів.
  • ·     Продовжити час сушіння.


  Додатково:

  DROP: система фільтрації води, яка гарантує постійне постачання чистої води. Фільтр, встановлений на баці для води, обладнаний осмотичною мембраною та серією фільтрів для картриджів, здатних зберігати воду в чистоті та підтримувати вимоги до седиментації, необхідні для автоклава.

  Автоматична система завантаження води. На задній частині автоклава встановлений невеликий всмоктуючий насос, що полегшує автоматичне завантаження води.

  Принтер для друку етикеток для друку даних за кожним циклом стерилізації, ім'ям користувача, датою та циклом використання.

  Тепер Sole поставляється з DROP, найбільш інноваційною, екологічно чистою та економічною системою для виробництва демінералізованої води.

  Тепер Sole поставляється з DROP, найбільш інноваційною, екологічно чистою та економічною системою для виробництва демінералізованої води.

  Доставка і оплата

  По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
  Нас рекомендують друзям:

  Відгуки і запитання

  Рекомендовані товари

  Пакувальна машина

  Пакувальна машина

  14 700.00 грн.
  Пакувальна машина: Вхідна напруга  220 - 240 В Частота  50/60Гц Потужність  100 Вт Ширина ущільнювача   12 мм Довжина ущільнювача   30 см ..
  Термопринтер S-PRINT

  Термопринтер S-PRINT

  18 900.00 грн.
  Термопринтер для друку звітності щодо стерилізації. Вказує програму стерилізації, час проведення, номера циклів, дату та час. ..
  Вверх