(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок
 / 
 / 
 / 
 / 
TOKUYAMA UNIVERSAL BOND / ТОКУЯМА УНІВЕРСАЛ БОНД - самотвердіючий універсальний стоматологічний адгезив
  • TOKUYAMA UNIVERSAL BOND / ТОКУЯМА УНІВЕРСАЛ БОНД - самотвердіючий універсальний стоматологічний адгезив TOKUYAMA DENTAL

Основні характеристики

Країна
- Країна виробник Японія
Характеристики
- Призначення Реставрація
Виробник
- Виробник TOKUYAMA DENTAL

Інструкції для завантаження

Інструкція Universal Bond [5.89MB]
Завантажити
Код товару: 439

TOKUYAMA UNIVERSAL BOND / ТОКУЯМА УНІВЕРСАЛ БОНД - самотвердіючий універсальний стоматологічний адгезив TOKUYAMA DENTAL

3 780.00 грн.

TOKUYAMA UNIVERSAL BOND - це двокомпонентна самотвердіюча дентальна адгезивна система для прямих і непрямих реставрацій, яка може бути використана за допомогою методів Self-etch/Самопротравлення, Selective-Enamel-Etch/Вибіркове травлення емалі і Total-etch/Тотальне травлення. Як універсальний адгезив, TOKUYAMA UNIVERSAL BOND розроблений таким чином, щоб бути повністю сумісним із композитами світлового, хімічного і подвійного затвердіння.

TOKUYAMA UNIVERSAL BOND підвищує міцність склеювання полімеризованих матеріалів на основі смоли (фіксуючий цемент модифікований смолами, акрилова пластмаса, композитний матеріал) з непрямими реставраційними матеріалами, такими як склокераміка (порцеляна), оксид-кераміка (цирконій і алюмоксидна кераміка), метали (дорогоцінні та недорогоцінні) і матеріалами на основі смоли, включаючи ті, що містять неорганічний наповнювач.

Показання:

- Прямі реставрації фронтальної та задньої групи зубів із композитами світлового, хімічного і подвійного затвердіння.

- Інтраоральний ремонт композитних реставрацій, металокераміки, реставрацій з металу та суцільнокерамічних реставрацій без додаткових праймерів.

- Фіксація непрямих реставрацій та вінірів при комбінації із композитами світлового, хімічного і подвійного затвердіння.

- Бондинг матеріалів для відновлення культі.

- Бондинг матеріалів з металевою основою, застібкою або атачменами.

- Ремонт зубного протезу з металевою основою, застібкою або атачменами.

- Бондинг опакових матеріалів до металевої основи при виготовленні коронок з нержавіючої сталі з композитом.

Доступна упаковка:

- Набір 1 x Bond A (5мл)

             1 x Bond B (5мл)

             25 мікроаплікаторів

             15 палет для змішування

- 1 x Bond A (5мл)

- 1 x Bond B (5мл)


 

Доставка і оплата

По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
Нас рекомендують друзям:

Відгуки і запитання

Рекомендовані товари

Estelite ASTERIA  ( Естелайт Астерія )

Estelite ASTERIA ( Естелайт Астерія )

1 848.00 грн.
ESTELITE ASTERIA розроблено для реалізації спрощених 2-х ступеневих композитних реставрацій, а також для видатних естетичних результатів. ESTELITE ASTERIA містить різномані..
ESTECEM II / ЕСТЕЦЕМ II cтоматологічний цемент

ESTECEM II / ЕСТЕЦЕМ II cтоматологічний цемент

3 780.00 грн.
ESTECEM II - це рентгеноконтрастний подвійного твердіння (світло та/або самотвердіючий) адгезивний композитний цемент з відмінними властивостями з точки зору маніпуляції, естетики ..
OMNICHROMA  ( ОМНІХРОМА )

OMNICHROMA ( ОМНІХРОМА )

1 680.00 грн.
Omnichroma від Tokuyama Dental є першим в світі безбарвним реставраційним універсальним композитом для будь-яких груп зубів. Поєднання запатентованої технології з передовим досв..
OMNICHROMA BLOCKER  ( ОМНІХРОМА БЛОКЕР)

OMNICHROMA BLOCKER ( ОМНІХРОМА БЛОКЕР)

1 680.00 грн.
Omnichroma від Tokuyama Dental є першим в світі безбарвним реставраційним універсальним композитом для будь-яких груп зубів. Поєднання запатентованої технології з передовим досв..
Вверх