(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок
  • CITRIC ACID Лимонна кислота 40% Cerkamed

Основні характеристики

Країна
- Країна виробник Польща
Характеристики
- Призначення Іригація
Версія виконання
- Матеріал Лимонна кислота
Виробник
- Виробник Cerkamed

Інструкції для завантаження

Інструкція Citric Acid [328.36KB]
Завантажити
 
Код товару: 101

CITRIC ACID Лимонна кислота 40% Cerkamed

304.94 грн.
  • CITRIC ACID ( Лимонна кислота ) 40% 400 мл (532.68 грн.)
  • CITRIC ACID ( Лимонна кислота ) 40% 200 мл (304.94 грн.)

Рідина "лимонка" CITRIC ACID використовується в стоматології для промивання кореневих каналів

активна субстанція: лимонна кислота 40%

     * Видаляє змазаний шар

    * Допомагає при механічному очищенні каналу

    * Робить можливим відкриття і ретельне очищення головного каналу і дентинних канальців

активна речовина: лимонна кислота 40%

Лимонна кислота 40 % усуває змазаний шар, який виник в процесі механічної розробки каналу. Це дозволяє відкрити дентинні канальці, ретельно очистити їх всередині від решток пульпи, а потім – сприяє кращому проникненню герметика.

Лимонна кислота - це речовина, яка наявна у природі повсюдно, цілком безпечна для людського здоров"я та довкілля. Піддається повній біодеградації.

До лікувальних цілей в стоматології рекомендується застосування розчину концентрацією 30% - 40%.

Застосування і властивості препарату лимонна кислота 40 %

  • Допомагає при механічному очищенні короневих каналів
  • Усуває змазаний шар зі стінок каналу, розкриває дентинні канальні
  • Дає можливість відкриття, очищення і ретельного пломбування каналів

Спосіб застосуванняпрепарату

Ввести у канал за допомогою дозатора-шприца, вставленою так, щоб струмінь рідини був скерований на стінку каналу. Найкраще, коли отвір голки знаходитиметься на бічній поверхні недалеко від кінчика.

Під час промивання кореневого каналу не використовувати надто сильного струменя рідини, оскільки це може спричинити потрапляння її на навколо поверхневі тканини зуба і спричинити їх пошкодження.

Перед використанням збовтати!!! Пляшечка з адаптером Як єдиний виробник на ринку, ми ввели у продаж пляшки з адаптером, що полегшує набирання препарату в шприц. Достатньо втиснути наконечник шприца в отвір адаптера, який знаходиться у шийці пляшечки, нахилити пляшечку та набрати препарат безпосередньо у дозувальний шприц. Це виключає ризик виливання рідини під час набирання препарату. До адаптера можна застосовувати усі доступні на ринку одноразові шприци, в тому числі luer-lock та lock. Легка ідентифікація препаратів З метою полегшення роботи і швидкої ідентифікації препаратів ми пропонуємо комплекти маркрваних дозаторів до наших продуктів. Це високоякісні шприци, на яких позначена назва продукту і використано колір, аналогічний до кольору етикетки на виробі. Завдяки цьому зменшується ризик помилки і полегшується швидка ідентифікація препарату під час роботи .

Безпека нанесення Щоб підвищити безпеку використання препарату лимонна кислота 40% ми пропонуємо комплекти дозаторів - шприців найвищої якості з ендодонтичними голками. Гумовий ущільнювач забезпечує досконалий контроль і рівномірний рух при набиранні та нанесенні препарату. Шприци мають різьблення типу luer – lock, які можна з’єднати з голкою шляхом накручування голки на шприц. З дозаторами можна застосовувати усі доступні на ринку види голок.

Форми випуску:

  • пл. 200 г
  • пл. 400 г

Доставка і оплата

По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
Нас рекомендують друзям:

Відгуки і запитання

Рекомендовані товари

ENDO-TOP ( ендо-голки ) 100 шт.

ENDO-TOP ( ендо-голки ) 100 шт.

1 339.42 грн.
ЕНДОДОНТИЧНІ ГОЛКИ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ 100шт Тупі голки з боковим отвором для промивання: - Кореневих каналів; - Пародонтальних кишень. ..
ENDO-STATION GO EASY ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Ізі )

ENDO-STATION GO EASY ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Ізі )

366.70 грн.
Ендодонтичні органайзери ENDO-STATION GO EASY є результатом кількох років плідної роботи в стоматологічному кабінеті, враховані зауваження та побажання.  Таким чином, компанія..
ENDO-STATION GO Mini ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Міні )

ENDO-STATION GO Mini ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Міні )

370.56 грн.
Органайзери ENDO-STATION GO EASY є результатом кількох років плідної роботи в стоматологічному кабінеті, враховані зауваження та побажання.  Таким чином, компанія Cerkamed роз..
Ендо НАБІР

Ендо НАБІР

3 281.00 грн.
4 095.27 грн.
Гіпохлорит,  Лимонна кислота,  Хлоргексидин,  ЕДТА у рідині,  Кровозупинна рідина,  Холодовий тест,  Ендодонтичний аспіратор,  голки для промиван..
ENDO-TOP ( ендо-голки ) 50 шт.

ENDO-TOP ( ендо-голки ) 50 шт.

806.74 грн.
ЕНДОДОНТИЧНІ ГОЛКИ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ 50шт Тупі голки з боковим отвором для промивання: - Кореневих каналів; - Пародонтальних кишень. Метричне маркування розмі..
ENDO-TOP ( ендо-голки ) 20 шт.

ENDO-TOP ( ендо-голки ) 20 шт.

482.50 грн.
ЕНДОДОНТИЧНІ ГОЛКИ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ 20шт Тупі голки з боковим отвором для промивання: - Кореневих каналів; - Пародонтальних кишень. Метричне маркування розмі..
Вверх