(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок
 • CHLORAXID ( Хлораксід ) 5,25% Cerkamed
Основні характеристики
Ендодонтичний інструмент
- Матеріал Гіпохлорит натрію
Країна
- Країна виробник Польща
Характеристики
- Призначення Іригація
Виробник
- Виробник Cerkamed

Інструкції для завантаження

Chloraxid 5,25 [309.25KB]
Завантажити
 
Код товару: 98

CHLORAXID ( Хлораксід ) 5,25% Cerkamed

84.75 грн.
 • CHLORAXID (Хлораксід) 5,25% 200г (84.75 грн.)
 • CHLORAXID (Хлораксід) 5,25% 400г (156.79 грн.)

РІДИНА ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ
активна речовина: гіпохлорит натрію (5,25% активного хлору)

 • Спеціальний адаптер, що полегшує наповнення шприців
 • Додатковий захист у вигляді плівки
 • Темний колір пляшки, що полегшує підтримку відповідної концентрації

CHLORAXID  - має літичну дію на мертві та живі тканини, розчиняючи органічну частину змазаного шару. Це стосується основного каналу і бокових каналів, які є недоступними для інструментів. CHLORAXID має очисні властивості та має відбілюючу дію на тверді тканини зуба.

Застосування і властивості препарату CHLORAXID

 • Під час механічного розширення каналу видаляє рештки мертвої тканини.
 • Очищає канал разом з видаленням змазаного шару для розкриття дентинних канальців перед пломбуванням каналу
 • Запобігає гіперпігментації зубів, яка могла б наступити після пломбування непромитого каналу.
 • Рекомендується для використання під час промивання кореневих каналів з пульпітом.

Спосіб застосування препарату

Chlorax  ввести у канал за допомогою дозатора-шприца, вставленого так, щоб струмінь рідини був скерований на стінку каналу. Найкраще, коли отвір голки знаходитиметься на бічній поверхні недалеко від кінчика. Можна також застосувати ультразвуковий скейлер та ендодонтичні наконечники з одночасною обробкою каналу.

Гіпохлорит натрію, що міститься в препараті, під час контакту с органічною речовиною піддається раптовій інактивації. Одночасно зі зменшенням концентрації гіпохлориту натрію необхідно збільшити час промивання і збільшити об’єм використовуваного розчину.

Легка ідентифікація препаратів

З метою полегшення роботи і швидкої ідентифікації препаратів ми пропонуємо комплекти дозаторів до наших продуктів.

Це високоякісні шприци, на яких позначена назва продукту і використано колір, аналогічний до кольору етикетки на виробі. Завдяки цьому зменшується ризик помилки і полегшується швидка ідентифікація препарату під час роботи.

Пляшечка з адаптером

Як єдиний виробник на ринку, ми ввели у продаж пляшки з адаптером, що полегшує набирання препарату в шприц. Достатньо втиснути наконечник шприца в отвір адаптера, який знаходиться у шийці пляшечки, нахилити пляшечку та набрати препарат безпосередньо у дозувальний шприц. Це виключає ризик виливання рідини під час набирання препарату та попереджає випаровування хлору. Випари хлору можуть діяти подразливо на дихальні шляхи. До адаптера можна застосовувати усі доступні на ринку одноразові шприци, в тому числі luer-lock та lock.

Безпека нанесення

Щоб підвищити безпеку використання препарату CHLORAXID  ми пропонуємо комплекти маркованих дозаторів-шприців  найвищої якості з ендодонтичними голками.

Гумовий ущільнювач забезпечує досконалий контроль і рівномірний рух при набиранні та нанесенні препарату. Шприци мають різьблення типу luer–lock, які можна з’єднати з голкою шляхом накручування голки на шприц. Система luer–lock найкраще зберігає препарати перед розливанням під час нанесення. З дозаторами можна застосовувати усі доступні на ринку види голок.


Форми випуску:

 • пл. 200 г
 • пл. 400 г

Доставка і оплата

По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
Нас рекомендують друзям:

Відгуки і запитання

Рекомендовані товари

ENDO-SOLution ( Ендо Солюшн - ЕДТА у рідині )

ENDO-SOLution ( Ендо Солюшн - ЕДТА у рідині )

159.61 грн.
Рідина для розширення кореневих каналів. Активна речовина: 17% EDTA, 10% пероксид карбаміду. Сприяє прохідності та очищенню каналу Розм’якшує поверхневий шар дентину Усуває змазани..
GLUCO-CHEX 2% ( Глюко-Чекс 2% - хлоргексидин )

GLUCO-CHEX 2% ( Глюко-Чекс 2% - хлоргексидин )

211.88 грн.
РІДИНА ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ активна речовина: біглюконат хлоргексидину 2% Рекомендується для промивання каналів із запаленням пульпи Бактерицидна дія Рекомендується при..
ENDO-STATION GO EASY ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Ізі )

ENDO-STATION GO EASY ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Ізі )

268.38 грн.
Ендодонтичні органайзери ENDO-STATION GO EASY є результатом кількох років плідної роботи в стоматологічному кабінеті, враховані зауваження та побажання.  Таким чином, компанія..
CHLORAXID 5,25 % GEL  ( Хлораксід 5,25 % Гель )

CHLORAXID 5,25 % GEL ( Хлораксід 5,25 % Гель )

98.88 грн.
CHLORAXID 5,25% GEL (ХЛОРАКСИД 5,25% ГЕЛЬ) На основі довгострокового співробітництва з провідними спеціалістами розроблено нову формулу гіпохлориту натрію. Гельов..
ENDO-STATION GO Mini ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Міні)

ENDO-STATION GO Mini ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Міні)

240.13 грн.
Ендодонтичні органайзери ENDO-STATION GO EASY є результатом кількох років плідної роботи в стоматологічному кабінеті, враховані зауваження та побажання.  Таким чином, компанія..
Вверх