(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок

Основні характеристики

Країна
- Країна виробник Німеччина
Характеристики
- Призначення Терапевтичні бори
Версія виконання
- Матеріал Полімерні бори
Виробник
- Виробник KOMET DENTAL
 
Код товару: 268

Шаровидний полімерний бор (P1) KOMET DENTAL

100.80 грн.
  Бори КОМЕТ хвостовик
   Бори КОМЕТ розмір ISO

   Інструмент для препарування каріозних порожнин зуба. У тісній співпраці з проф.Кунцельманном з Мюнхенського університету Людвіга - Максиміліана ми розробили кулястий бор з полімеру. В основі створення цього бору лежить концепція самообмежуючого лікування карієсу. Міцність матеріалу, з якого виготовлений ПоліБор, не допускає надмірного препарування. Грані бора тільки січуть м'які, каріозні тканини, грані інструменту автоматично затупляются до твердого, здорового дентину - іншими словами, бор обмежує сам себе.

   Увага: бор Р1 використовується як доповнення до звичайних інструментів у всіх випадках, коли екскавація каріозної тканини відбувається в безпосередній близькості до пульпи. Периферійні частини порожнини препаруються спочатку стандартними кулястими інструментами (наприклад, твердосплавними борами, а також керамічними борами КераБор K1SM, які, хоча і забезпечують тактильну роботу, мають більшу міцністю, ніж Р1). Далі порожнину препарується бором Р1, який ідеально підходить для мінімально інвазивної екскавації поблизу пульпи.

   Доставка і оплата

   По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
   Нас рекомендують друзям:

   Відгуки і запитання

   Вверх