(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок
 / 
 / 
 / 
 / 
Набір для обробки тимчасових протезів, за методикою асистента стоматолога Дж. Меттлер ( 4409 )
  • Набір для обробки тимчасових протезів, за методикою асистента стоматолога Дж. Меттлер ( 4409 ) KOMET DENTAL

Основні характеристики

Країна
- Країна виробник Німеччина
Характеристики
- Призначення Зуботехнічні інструменти
Виробник
- Виробник KOMET DENTAL
 
Код товару: 349

Набір для обробки тимчасових протезів, за методикою асистента стоматолога Дж. Меттлер ( 4409 ) KOMET DENTAL

3 780.00 грн.

Для обробки тимчасових протезів, за ідеєю помічника стоматолога Дж. Меттлер.


Зважаючи на тривалий ефект, який тимчасові конструкції надають на остаточний результат реставраційного лікування, стає очевидним, наскільки дійсно важливою є якість тимчасових конструкцій. У поєднанні з тимчасовим фіксуючим цементом тимчасові коронки чи мости є певного роду бандажом, який захищає дентин і пульпу від усіх видів термічних, хімічних, механічних, осмотичних і бактеріальних ушкоджень до встановлення постійного протеза.

Особливу увагу необхідно приділити якості крайового прилягання, контактним точкам із сусідніми зубами та якістю поверхні тимчасової конструкції. Неадекватна фінішна обробка поверхні може призвести до запальних реакцій та ретракції краю ясен, особливо в міжзубній ділянці та біля краю коронки.

Новий набір 4409 для створення та обробки тимчасових конструкцій був розроблений у співпраці з помічником стоматолога Джесікою Меттлер. Він містить усі необхідні інструменти, які допоможуть запобігти виникненню перелічених вище проблем.

  Набір включає два нових лінзоподібних поліри, які були спеціально створені для тимчасового акрилу, і щітку з мікрофібри для швидкого і ефективного полірування. Чорний лінзоподібний полір (9515М) був розроблений для формування та полірування, тоді як жовтий полір такої ж форми (9515F) рекомендується для досягнення високоглянцевої поверхні. Заключне полірування - яке необхідне не тільки для естетичного результату, але і за медичними показаннями - досягається на останньому етапі поліровки за допомогою щітки з мікрофібри (9448).

Новий набір 4409 виробництва Комет значно полегшує обробку тимчасових коронок та мостів. Усі необхідні інструменти зберігаються у боксі із зазначенням рекомендованої швидкості кожного інструмента. Для швидкого та легкого повторного замовлення інструментів, що входять до цього набору, ми вказали на боксі зображення та каталожний номер кожного інструменту.

Доставка і оплата

По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
Нас рекомендують друзям:

Відгуки і запитання

Вверх