(067) 344-10-20
Зателефонуйте мені
Замовити зворотній дзвінок
 / 
 / 
 / 
 / 
GLUCO-CHEX 2% ( Глюко-Чекс 2% - хлоргексидин )
 • GLUCO-CHEX 2% ( Глюко-Чекс 2% - хлоргексидин ) Cerkamed

Основні характеристики

Країна
- Країна виробник Польща
Характеристики
- Призначення Іригація
Версія виконання
- Матеріал Хлоргексидин біглюконат
Виробник
- Виробник Cerkamed

Інструкції для завантаження

Інструкція Gluco Chex [309.91KB]
Завантажити
 
Код товару: 102

GLUCO-CHEX 2% ( Глюко-Чекс 2% - хлоргексидин ) Cerkamed

305.66 грн.
  GLUCO-CHEX 2% ( Глюко-Чекс 2% - хлоргексидин )

  РІДИНА ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ
  активна речовина: біглюконат хлоргексидину 2%

  • Рекомендується для промивання каналів із запаленням пульпи
  • Бактерицидна дія
  • Рекомендується при повторному ендодонтичному лікуванні
  • Не спричиняє змін кольору зубів

  Застосування
  Антибактеріальна рідина для промивання кореневих каналів рекомендується для промивання зубних каналів із запаленням пульпи.
  Особливо рекомендується під час повторного ендодонтичного лікування
  Показує високу ефективність щодо Enterococcus faecalis (штам бактерій, стійких на дію NaOCl)
  Не спричиняє змін кольору зубів
  Хлоргексидин глюконат 2% застосовується у якості препарату для промивання та антибактеріального препарату.
  Він є більш ефективним, ніж гіпохлорит натрію у боротьбі з такими мікроорганізмами, як Enterococcus faecalis, які часто є причиною невдалого ендодонтичного лікування

  Спосіб використання препарату

  GLUCO CHeX 2% ввести у канал за допомогою шприца з голкою, вставленою таким чином, щоб струмінь рідини був направлений на стінку каналу. Найкраще, якщо голка має отвір в околиці верхівки на боковій поверхні.
  2% GLUCO CHeX, при застосуванні у якості ендодонтичного засобу для промивання, препарат проявляє дію на протязі до 72 годин. Використання GLUCO CHeX у поєднанні з ультразвуком підвищує його ефективність.

  !!! УВАГА !!!

  Не слід безпосередньо промивати розчином NaOCl !!!

  Під час промивання кореневих каналів між промиванням гіпохлоритом натрію і глюконатом хлоргексидину  обов’язково слід використовувати розчин фізіологічної солі. Промивати рясно! Це запобігає виділенню коричневого осаду, який появляється при з’єднанні NaOCl і CHeX.

  Пляшечка з адаптером

  Як єдиний виробник на ринку, ми ввели у продаж пляшки з адаптером, що полегшує набирання препарату в шприц. Достатньо втиснути наконечник шприца в отвір адаптера, який знаходиться у шийці пляшечки, нахилити пляшечку та набрати препарат безпосередньо у дозувальний шприц. Це виключає ризик виливання рідини під час набирання препарату.
  До адаптера можна застосовувати усі доступні на ринку одноразові шприци, в тому числі luer-lock та lock.

  Безпека нанесення

  Щоб підвищити безпеку використання препарату GLUCO-CHeX 2% ми пропонуємо комплекти маркованих  дозаторів - шприців  високої якості. Комплект складається із 22 дозаторів. Кожен з дозаторів має ковпачок, що запобігає розливанню рідини. Гумовий ущільнювач забезпечує досконалий контроль і рівномірний рух при набиранні та нанесенні препарату. Шприци мають різьблення типу luer–lock, які можна з’єднати з голкою шляхом накручування голки на шприц. З дозаторами можна застосовувати усі доступні на ринку види голок.


  Форми випуску:

  • пл. 200 мл

  Доставка і оплата

  По Україні: Укр Пошта, Нова Пошта, Автолюкс, Інтайм, Делівері, Нічний Експрес. По Івано-Франківську та Івано-Франківській області: кур'єрська доставка або самовивіз. По м.Київ: кур'єрська доставка. Доставка здійснюється у Київ, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінницю, Херсон, Полтаву, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Білу Церкву, Мелітополь, Ужгород, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Кам’янець-Подільський, Бровари, Конотоп, Умань, Мукачеве, Олександрія та інші населені пункти України. Деталі
  Нас рекомендують друзям:

  Відгуки і запитання

  Рекомендовані товари

  CANAL CLEAN ( Канал Клін )

  CANAL CLEAN ( Канал Клін )

  321.75 грн.
  Рідина для полоскання та  сушки кореневих каналів Склад: Ізопропіловий спирт (40%), етилацетат, ацетон. Упаковка: пляшка 45 мл. Застосування: Препарат CANAL CLEAN ALUSTAT пр..
  CHLORAXID ( Хлораксід ) 5,25%

  CHLORAXID ( Хлораксід ) 5,25%

  117.98 грн.
  123.34 грн.
  CHLORAXiD 5,25 Рідина для промивання кореневих каналів. CHLORAXID 5,25 застосовується під час ендодонтичного лікування, як найпопулярніший іригант. Під час механічного розширен..
  GLUCO-CheX gel (Глюко-Чекс гель) 2,0% 5 мл

  GLUCO-CheX gel (Глюко-Чекс гель) 2,0% 5 мл

  246.68 грн.
  ГЕЛЬ ДЛЯ ОБРОБКИ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ активна речовина: хлоргексидину биглюконат 2% Бактерицидна дія Рекомендується при повторному ендодонтичному лікуванні Не спричиняє змін кол..
  ENDO-TOP ( ендо-голки ) 100 шт.

  ENDO-TOP ( ендо-голки ) 100 шт.

  1 240.53 грн.
  ЕНДОДОНТИЧНІ ГОЛКИ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ 100шт Тупі голки з боковим отвором для промивання: - Кореневих каналів; - Пародонтальних кишень. ..
  ENDO-STATION GO EASY ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Ізі )

  ENDO-STATION GO EASY ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Ізі )

  339.63 грн.
  Ендодонтичні органайзери ENDO-STATION GO EASY є результатом кількох років плідної роботи в стоматологічному кабінеті, враховані зауваження та побажання.  Таким чином, компанія..
  ENDO-STATION GO Mini ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Міні )

  ENDO-STATION GO Mini ( Органайзер Ендо-Стейшн Го Міні )

  343.20 грн.
  Органайзери ENDO-STATION GO EASY є результатом кількох років плідної роботи в стоматологічному кабінеті, враховані зауваження та побажання.  Таким чином, компанія Cerkamed роз..
  Chloraxid ( Хлораксід ) 5,25% Extra

  Chloraxid ( Хлораксід ) 5,25% Extra

  318.18 грн.
  339.63 грн.
  CHLORAXiD 5,25 Extra Рідина для промивання кореневих каналів. ХЛОРАКСІД 5,25% EXTRA - це прорив у промиванні кореневих каналів. Його інновація пояснюється вмістом ПАР, які е..
  Ендо НАБІР

  Ендо НАБІР

  3 038.75 грн.
  3 792.90 грн.
  Гіпохлорит,  Лимонна кислота,  Хлоргексидин,  ЕДТА у рідині,  Кровозупинна рідина,  Холодовий тест,  Ендодонтичний аспіратор,  голки для промиван..
  ENDO-TOP ( ендо-голки ) 50 шт.

  ENDO-TOP ( ендо-голки ) 50 шт.

  747.18 грн.
  ЕНДОДОНТИЧНІ ГОЛКИ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ 50шт Тупі голки з боковим отвором для промивання: - Кореневих каналів; - Пародонтальних кишень. Метричне маркування розмі..
  ENDO-TOP ( ендо-голки ) 20 шт.

  ENDO-TOP ( ендо-голки ) 20 шт.

  446.88 грн.
  ЕНДОДОНТИЧНІ ГОЛКИ ДЛЯ ПРОМИВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ 20шт Тупі голки з боковим отвором для промивання: - Кореневих каналів; - Пародонтальних кишень. Метричне маркування розмі..
  GLUCO-CheX gel (Глюко-Чекс гель) 2,0% 10 мл

  GLUCO-CheX gel (Глюко-Чекс гель) 2,0% 10 мл

  314.60 грн.
  ГЕЛЬ ДЛЯ ОБРОБКИ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ активна речовина: хлоргексидину биглюконат 2% Бактерицидна дія Рекомендується при повторному ендодонтичному лікуванні Не спричиняє змін кол..
  Вверх